Деко Рент - оренда весільного декору в один клік

Правила оренди

Вартість декору вказана за одну добу. Якщо вам декор потрібен на суботу чи неділю, оренда рахується як один день: якщо ви забираєте його в п’ятницю і повертаєте в понеділок.  Наступна доба (вівторок) рахується + 50% від вартості декору. Декор має бути повернутий в строк, який був обговорений, навіть якщо ви готові оплачувати оренду на наступні дні. Крім вас є теж люди, які розраховують отримати бажаний декор на свої заходи вчасно. Для того, щоб не виникали неприємні ситуації, дотримуйтеся правил та поважайте інших людей. Дякую.

 

Декор відправляємо в інші міста. Оренда рахується як одна доба, при відправці одразу на наступний день після події. 

 

Самовивіз зі складу, підготуйтеся заздалегідь, на сайті є карта точки видачі декору.

 

При бронюванні замовник має повідомити чи, це самовивіз (Львів), або відправка в інші міста Новою Поштою.

 

Декор бронюється на бажану дату при внесенні 20%-30% від вартості оренди декору , яка вказана у каталозі.  Якщо броньований декор з якоїсь причин вже не потрібен, завдаток за нього не повертається.

 

Друга частина оплати за оренду вноситься в момент отримання декору, разом з заставою. Застава встановлюється у 100% вартості оренди або 100% від вартості декору, залежно від конкретної ситуації і кількості замовленого. Вартість оренди з застави не вираховується. При невнесенні обговореної суми застави, лишаємо право за собою не видавати декор, в такому випадку сума броні не повертається. Застава – це наша страхівка нашого майна, тому просимо віднестися з розумінням.

 

Заброньований декор, його кількість, залишаються такими до надання послуги, заміна на іншу позицію не можливо, тільки дозамовлення.

 

Послуга оренди вважається наданою з моменту винесення декору за межі складу.

 

Декор повертається у стані, в якому був наданий. У разі псування або втрати декору, замовник викуповує його або оплачує ремонт (якщо він можливий).

 

Декор  повертається чистим або брудним з доплатою за його чистку. Посуд повертається чистим. Текстиль повертається брудним.

 

​Текстиль: прання входить у вартість, хімчистка оплачується додатково, якщо на скатертині віск. Не весь віск відходить ( кольорові свічки), а це означає хімчистка + відшкодування. Парафінові свічки пропалюють скатертини. СКАТЕРТИНИ ПІД КОЛЬОРОВІ СВІЧКИ НЕ ДАЄМО !!!!!

 

Декор повертається в упакуванні, яке було надане. Пошкоджене упакування або його відсутність відшкодовується в повному обсязі та сумі, яка зазначена в акті прийому-передачі.

 

Видача і повернення декору здійснюється в робочий час по запису з 10 до 18 годин. Перерва з 13-14:00. Субота та неділя - вихідні 

 

При видачі, поверненні і транспортуванні декору третіми особами, відповідальність за цілісність несе замовник.

 

В інші міста декор відправляємо тільки компанією Нова пошта, з обов'язковим зазначенням повної оціночної вартості всіх предметів (для страховки). Всі ризики пов’язані з доставкою несе замовник, всі транспортні витрати оплачує орендар. Габаритний декор НЕ ВІДПРАВЛЯЄМО

 

Вносячи предоплату за декор, ви автоматично погоджуєтеся з цими правилами.

 

Поділіться у соц мережах
Поділитися :

Контакти

Львів, вул Затишна 5
Склад працює по домовленості з 10-17:00

0978146904

weddecor@ukr.net

На верх