Wedding Decor -оренда весільного декору в один клік

Правила оренди

 1. Правила оренди
 2.  
 3. Вартість декору вказана за одну добу. Якщо Вам декор потрібен на суботу чи неділю, оренда рахується як один день, якщо ви забираєте його в п’ятницю і повертаєте в понеділок.  Наступна доба рахується 50% від вартості декору. Декор має бути повернутий в строк, який був обговорений з замовником, навіть якщо Ви готові оплачувати оренду на наступні дні. Крім Вас є теж люди, які розраховують отримати бажаний декор на свої заходи вчасно. Для того щоб не виникали неприємні ситуації дотримуйтеся правил та поважайте інших людей. Дякую.
 4.  
 5. Самовивіз зі складу, підготуйся заздалегідь на сайті є карта точки видачі декору.
 6.  
 7. Декор бронюється на бажану дату при внесенні 20% від вартості оренди декору , яка вказана у каталозі.  Якщо броньований декор з якоїсь причин вже не потрібен, завдаток за нього не повертається.
 8.  
 9. Друга частина оплати за оренду вноситься в момент отримання декору, разом з заставою. Застава встановлюється у 100% вартості оренди або 100% від вартості декору, залежно від конкретної ситуації і кількості замовленого. Вартість оренди з застави не вираховується. При невнесенні обговореної суми застави, лишаємо право за собою не видавати декор, в такому випадку сума броні не повертається. Застава – це наша страхівка, нашого майна, тому просимо віднестися з розумінням.
 10.  
 11. Заброньований декор його кількість, залишаються такими до надання послуги, заміна на іншу позицію не можливо тільки дозамовлення.
 12.  
 13. Послуга оренди вважається наданою з моменту винесення декору за межі складу.
 14.  
 15. Декор повертається у стані, в якому був наданий. У разі псування або втрати декору замовник викуповує його або оплачує ремонт (якщо він можливий).
 16.  
 17. Декор повертається в упакуванні, яке було надане. Пошкоджене упакування або його відсутність відшкодовується в повному обсязі та сумі, яка зазначена в акті прийому-передачі.
 18.  
 19. Видача і повернення декору здійснюється в робочий час з 10 до 17 годин. Субота та Неділя вихідні.
 20.  
 21. При видачі, поверненні і транспортуванні декору третіми особами, відповідальність за цілісність несе замовник.
 22.  
 23. В інші міста декор відправляємо тільки компанією Нова пошта, з обов'язковим зазначенням повної оціночної вартості всіх предметів (для страховки). Всі ризики пов’язані з доставкою несе замовник, всі транспортні витрати оплачує орендар.
 24.  
 25. Вносячи предоплату за декор, ви автоматично погоджуєтеся з цими правилами.
 26.  
 27.  
 28.  
 29.  
 30.  
 31.  
 32.  
 33.  

 

Поділіться у соц мережах
Поділитися :

Контакти

Львів, вул Залізнична 7

0978146904

weddecor@ukr.net